Recenze

Napsali jste o nás!

2023

Dobrý den,

ráda bych tímto Vám a všem zúčastněným poděkovala za celou akci Hravé lyžování. Zprvu jsem se toho dost bála, ale od začátku jsem oceňovala výbornou organizaci, která začínala už přihlašováním. Následně vše fungovalo i dále, autobus jezdil na čas, všichni instruktoři, které jsem potkala, mi přišli velmi příjemní a kompetentní. Několikrát jsem byla dceru podpořit i na Chotouni a i tam jsem koukala, vše perfektně fungovalo. Dcera si například pochvalovala příjemné vlekaře. A poslední den výborný nápad s karnevalem. Majda původně vůbec nechtěla, ale když dostala zaječí uši, ani si nevšimla, že jede „závod“. Opravdu báječné!!! Zkrátka jsem velice spokojená. 
 
Přeji Vám, ať se Vám i nadále daří, hlavně přízeň počasí a dobrou náladu a ještě jednou za sebe i dceru moc děkuji. 
S pozdravem
J. Lavičková

Dobrý den, Pavlo,

my moc děkujeme za ochotu, vstřícnost a citlivý přístup.
Nám se líbilo moc a děti i rodiče byli nadšení.
Přejeme všem instruktorům i vám osobně hodně štěstí a budeme se těšit zase za rok.
Kamila a Eva, MŠ Postupice
Dobrý den,
Za sebe bych také rada poděkovala za skvělý přístup, opravdu jsem byla překvapena, kolik se toho děti za týden naučili. Naše malá byla velmi nadšena a bylo ji líto, ze už to končí. Ale užila si to moc. Skvěle zvládnutý kurz pro takové prcky, skvělá organizace ? klobouk dolů.
Těšíme se na další setkání
S pozdravem
Hana Svobodová

Dobrý den paní Štočková,
i my bychom Vám a celému Vašemu skvělému týmu poděkovat za péči a trpělivosti s malými lyžaři. Včera jsem byla mile překvapena s jakým nadšením a láskou, co děláte, přistupujete k dětem. A to všechno bylo vidět na dětech jak moc si to s vámi užívaly.
Já to viděla celý týden na synovi, když chodil každý den nadšený z vašeho kurzu. A už včera mi říkal, že chce to jít zkusit na velký svah a to ještě v pondělí stál na lyžích poprvé ve svém životě.

Moc děkujeme
S pozdravem a přáním hezkého dne
Petra Luková

 

Dobrý den, paní Štočková, chtěla bych poděkovat Vám i celé partě instruktorů, Mína byla opět nadšená :o).DÍKY a mějte se všichni krásně Mína a Tereza Přikrylovy

 

Vážená paní Štočková,

ráda bych Vaším prostřednictvím ze srdce poděkovala celému týmu Předškolního sportu a také lyžařské škole v Kvasejovicích.
Naše dcera Nina ze školky Trolí vrch si těch pět dní zábavy na sněhu nevýslovně užila. Každý den se vracela usměvavější a usměvavější,oči navrch hlavy a plnou pusu zážitků. Protože s tátou zkoušeli lyžovat dva dny na začátku ledna, měli jsme naději, že ji to bude bavit, realita ale předčila naše očekávání.
Děkujeme Vám tisícere za to, jaké má díky Vám zážitky!
A děkujeme Vám také za to, že my jako rodiče to teď s Ninulkou budeme mít o dost jednodušší, protože se toho taky za těch pět dní opravdu hodně naučila (a my bychom na to možná ani neměli trpělivost :)).
Těšíme se na viděnou v příštích sezónách – s Ninou nebo i s bráchou Hugem.

Dobrý den,

chci vám moc poděkovat, protože náš Kubík díky vám lyže miluje a sjede kopec, doma předvádí, jak se jede a brzdí, no paráda:-) Před vaším kurzem lyže nesnášel a byl vůbec problém ho na ně postavit.

Takže ještě jednou díky, jste profíci a přesně víte, jak na ty malé špunty 🙂

Hana Zachovalová

Dobrý večer,chtěla bych jako rodič reagovat na vás děkovny email a z celého srdce Vam poděkovat za to,  jak úžasný týden jste detem připravili.Jsem maminkou klučika z MŠ Velké Popovice,který nikdy nestal na lyžích a za ten týden u Vas se naučil nemožné.Diky Vám a celému týmu instruktorů za Vaši nadhernou práci s malými lyžaři a skládám Vám velkou poklonu za Vaši trpělivost.Verte, že deti mají díky Vam zážitek na celý život. Myslím,že když Vam napíšu že muj syn chodí spát s medailí kterou u Vas získal,tak to mluví za vse.

Ještě jednou Vám děkuji a přeji mnoho úspěchů ve Vaši práci a hodně šťastných deti a spokojených rodičů.
 
S pozdravem Marcela Kreisingerová 

Dobrý den,
poděkování je na naší straně stejně jako každý rok co s Vámi naše děti jezdí. Speciálně bychom chtěli poděkovat instruktorovi z družstva draků, protože jsme měli možnost vidět jeho práci a především jsme opravdu koukali,že syn,který veškeré naše rady ignoruje, velmi dobře pochytil co je dotyčný pan instruktor učil. Důkazem toho je kamarádka (i Vaše kamarádka Petra),jejíž synové závodně lyžovali a která když našeho syna viděla,tak se o jeho stylu velmi pochvalné vyjádřila. Musela jsem říct,že po roce nelyžování jezdil jak ponocný a toto ho naučili teď na hravem lyžování…:-)

 

Dobrý den,

děkujeme  za krásný kurz hravého lyžování, přátelský přístup všech instruktorů a budeme se těšit na příští kurz. Kladná odezva byla i od rodičů- cituji vyjádření rodičů -Děkujeme všem, kteří se podíleli a kurz umožnili, je to parádní výsledek  a zážitky neopakovatelné, děkujeme“

S pozdravem Věra Máchová MŠ Sepekov

 

Milá Pavlo,

Já a moje dcerka : Terezka Semerádová chceme poděkovat Vám!. Tak jak tomu bylo pred par lety, co u Vás lyzoval muj syn Maxik, tak i teď to bylo uzasne, plné zazitku a novych poznatku. Moc Vám za to dekujeme a samozrejme i Všem instruktotum a instruktorkam, které se o mé děti starali a ucili je hravemu lyžování. Bohuzel pristi rok uz jdeme do školy a tam se na lyžovaní už nejezdi. Ale i tak se radi na Chotouň zase vrátíme!. Děkujeme, jste úžasní ! ??  Katka Dolejšová ( mamka Maxe a Terezky Semerádových

„Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za to, co se vám za uplynulý týden povedlo udělat se synem za obrovský kus práce. V neděli jsme se vydali opět na svah a úplně nás „rozložil“, nechtěl ze svahu domů, bavilo ho to, protože už prostě věděl jak na to.
Oba s manželem lyžujeme, ale předat tohle umění našemu „doubkovi“ se nám zkrátka nedařilo.
Celá myšlenka projektu spolupráce s mateřskou školkou je prostě super a u nás to opravdu zafungovalo.
Ještě jednou díky celému týmu, instruktorům bych smekla a příští rok určitě zopakujeme.“

Za Jana Tesaře nadšená máma
Jana Tesařová  MŠ Sluneční


„Dobrý den.
My děkujeme celému vašemu týmu za skvělý týden, který s vámi naše dcera Karin mohla strávit. Vaše práce není lehká a my si to dobře uvědomujeme. Dobrá nálada, která nikoho neopouštěla se u vás asi fasuje jako pracovní oděv. Přejeme všem hodně úspěchů a úsměvů.“

Manželé Poláčkovi s dcerou Karin,

ZŠ Čisovice.


„Dobrý den paní Novotná,chci já Vám poděkovat za SUPER hravé lyžování, mám dva syny, a i ten starší si to u Vás strašně užil, teď naposledy mladší syn a fakt BOMBA !!!“

přeji krásný den, Michaela Hrušková, Pyšely


„Dobrý den paní Novotná, chtěla bych Vám poděkovat za skvěle organizovou výuku lyžování na Chotouni. Dcera Viktorie s Vámi absolvovala kurz ( MŠ Jesenice ) a o jarních prázdninách, kdy jsme se s ní již proháněli na “velkém” svahu jsme se nestačili divit, jaký pokrok udělala. Moc se jí s Vámi líbilo a stejně jako starší dcera byla nadšená. (  Ta s Vámi lyžovala před 5 lety. ) A to i přes příšerné sněhové podmínky, které jste měli. Za to Vám velký dík!!!
A proto jsme již Viktorku přihlásili na hravé inline:-) Věřím, že bude opět spokojená.
Ať se Vám daří a přeji spoustu spokojených klientů, jako jsme my:-)“

Hezký den , Monika Zanášková


„Dobrý večer. Můj syn Toník Makovec byl od 11.1. na Monínci a já bych vám a vašemu týmu, hlavně instruktorovi Zdendovi, chtěla moc a moc poděkovat. Jsme nelyžující rodina, ale chtěli jsme dát synovi příležitost poznat něco nového, váš profesionální a citlivý přístup, trpělivost a hravost velmi oceňujeme, Toník si týden neskutečně užil, moc ho lyžování chytlo a my nyní řešíme lyže a víkendové lyžování. Měla jsem velké obavy, jak to zvládne, zda se mu bude dařit a aspoň jednou kopec „sjede“…děkuji za práci, kterou děláte a za to jak ji děláte, za krásný zážitek mého syna.“

S pozdravem a přáním jen toho nejlepšího Martina Zemanová


„Dobrý den,
mockrát děkujeme Vám všem bylo to úžasné jako loni… Moc se nám to líbilo hlavně teda Maxíkovi:)) určitě Vás rádi doporučíme a škoda že příští rok už jdeme do školy to už se asi k Vám nedostaneme. Tak Vám popřejeme spoustu hodných a šikovných malých lyžařů ať Vám vydrží fajn kolektiv a do dalších let co nejlepší lyžařské podmínky a krásné počasí pro další kurzy hravého lyžování:))) děkujeme.“

Všechny zdravíme Katka a Maxík Semerád:))


Můžete sdílet: