Popis kurzu

Základem projektu je spolupráce s vedením MŠ/ZŠ.shutterstock_93902191

Lyžujeme ve dvou areálech – od ledna do března – ve variantách dopolední a odpolední turnus. 

Termíny jednotlivých kurzů jsou oznámeny do konce října po konzultaci s danou školou na základě aktuálního počtu účastníků, s přihlédnutím na jarních prázdniny dané školy, s ohledem na volnočasové aktivity školy a  případné spojení s dalším subjektem.

Úhrada kurzovného probíhá převodem na účet: Rodič – Organizátor, po emailové výzvě do konce listopadu.

Zhruba 10 dní před konáním kurzu obdrží škola i rodiče účastníků tzv. Informace k odjezdu, kde budou shrnuty nejpodstatnější pokyny společně s časy přistavení busů.

Pokud máte zájem o spolupráci, prosím neváhejte nás kontaktovat! Je nutné informovat se dopředu o možnosti spolupráce a volném termínu. Tato nabídka se po osobní konzultaci současně vztahuje i na nižší stupeň základních škol. Vypracujeme Vám případně individuální nabídku na základě určených specifikací včetně aktuální kalkulace.

Aktuální leták je k dispozici v sekci Ke stažení.

 

 

KROUŽKY Hravého lyžování a SNB

8 týdenní cyklus – startujeme vždy druhý lednový týden!

Probíhají každý všední den od 17:00-18:30 formou skupinové výuky.

KROUŽKY

Pečlivě si přečtěte:

Všeobecné podmínky. Rodič / zákonný zástupce přihlášením do on-line systému stvrzuje, že se seznámil se všeobecnými podmínkami účasti na HL a souhlasí s nimi.

Informace o zpracování osobních údajů .Rodič / zákonný zástupce přihlášením do on-line systému stvrzuje, že se s nimi seznámil a souhlasí s nimi.

 

Můžete sdílet: