Návod rodič

RODIČ NOVÝ: Rodič, který ještě s rezervačním systémem „Předškolního sportu“ nemá zkušenosti.
RODIČ POKROČILÝ: Rodič, který má již zkušenosti s rezervačním systémem „Předškolního sportu.

RODIČ NOVÝ

Pokud je Vaše školka nahlášena u Organizátora akce – má aktuálně otevřen kurz – je možné přihlásit Vaše dítě/děti na projekt Hravé lyžování.

1. Jste-li u nás poprvé, je nutné se nejprve zaregistrovat. To je možné provést kliknutím na tlačítko Založit nový účet. (Vstup do registrace je na tzv.HLAVNÍ STRÁNCE . Odkaz: Zpět na hlavní stránku naleznete na spodní liště každé stránky.) Vstupujete- li do systému opětovně- klikněte opět na ikonu ONLINE registrační systém a přihlaste se vyplněním svých údajů a zvoleného hesla do žlutých políček v levé části. 

2. Vyplňte formulář.

3. Přihlášení dítěte

3.1 Zadání nového dítěte do seznamu účastníků. Kliknutím na tlačítko Přidat dítě se Vám otevře přihlašovací formulář. Podstatným parametrem je volba školy. Po vyplnění formuláře potvrďte tlačítkem Odeslat. Dále kliknout na Přihlásit dítě, tzn. zvolit výkonnost malého lyžaře a případně označit požadavek na zapůjčení lyžařského vybavení. Odeslat. (Tyto údaje a požadavky můžete měnit až do 3 pracovních dnů před konáním kurzu.) Na základě dalšího časového harmonogramu viz. bod 7. Vám budou na email zaslány další informace.

3.2 Chybné zadání školy. POZOR! Pokud rodič zvolí u dítěte špatnou školku a přihlásí dítě na kurz pomocí odkazu Přihlásit na kurz – musí dítě z kurzu nejprve odhlásit. (odkaz Zobrazit přihlášku napravo vedle dítěte v seznamu dětí > kliknout na tlačítko Odhlásit dítě z kurzu) a až poté změnit údaj u dítěte.

3.3 Přihlášení dítěte jako náhradník.Pokud se Vám zobrazuje tlačítko s nápisem Přihlásit jako náhradník – systém  Vám sděluje, že kapacita obsazenosti pro Vaši školu  byla již překročena. Přesto potvrďte Váš zájem, aby dítě bylo zařazeno v seznamu náhradníků (fluktuace způsobená nemocností či nezájmem o přiřazený termín je veliká!) V případě změny stavu Vás bude systém obratem informovat o volné pozici.

4. Legenda u jména dítěte. Pokud na konci řádku u dítěte svítí Zobrazit přihlášku – znamená to, že dítě je momentálně vedeno v  pozici účastníka nebo náhradníka. Svítí-li nápis Přihlásit dítě – znamená to, že dítě je zaevidováno v systému, ale není na aktuální kurzu přihlášeno.

5. Změny v údajích. Veškeré zásahy lze provádět až do 3 pracovních dnů před konáním kurzu a to buď kliknutím na ikonu Upravit či  Zobrazit přihlášku>Upravit přihlášku. Žádáme Vás tímto především o aktualizaci vývoje výkonnosti malého lyžaře, která se může do doby konání kurzu změnit. Na nahlášení změny koordinátorovi v den odjezdu nemůžeme brát zřetel.

6. Odhlášení ze systému. V pravém horním rohu naleznete odkaz Odhlásit, pro bezpečné odhlášení ze systému, abyste zabránili vniknutní třetí osoby.

7. Obecné informace

7.1. Další informace obdržíte včas emailem. Dle časové posloupnosti přípravy kurzu Vám budou postupně zaslány následující zprávy:

Termín kurzu pro Vaši školu ( do 29.10.2021)

Výzva k úhradě kurzovného ( po schválení termínu se splatností do 20.11.2021)

Informace k odjezdu včetně žádosti o aktualizace údajů (7 dní před konáním Vašeho kurzu)

7.2. Pedagog i Organizátor mají dle interní dohody právo rozhodnout o účasti dítěte z důvodu nesplnění Všeobecných podmínek kurzu Hravé lyžování, převyšující kapacity na úkor předškolních dětí, apod.

RODIČ POKROČILÝ

Návod pro rodiče, kteří mají již zkušenost s rezervačním systémem Předškolního sportu v rámci projektu Hravé lyžování nebo Hravé inline.

Pokud je Vaše školka nahlášena u Organizátora akce – má aktuálně otevřen kurz – je možné přihlásit Vaše dítě/děti na projekt Hravé lyžování.

1. Na stránkách www.hravelyzovani.cz klikněte na tlačítko Hravé lyzovani on-line registrace. V levé polovině stránky věnujte pozornost Přihlášení. (Pravá strana je určena pro prvotní přihlášení nového rodiče!). Zadejte zde vaši emailovou adresu a heslo. V případě, že jste heslo zapomněli – použijte proklik: Zapomenuté heslo.

2. Zobrazila se Vám kompletní Správa dětí, které kdy byli z Vaší emailové adresy přihlášeny na aktivity společnosti Předškolní sport, s.r.o. To znamená, že jsou zde v evidence jména všech Vašich dětí, kteří absolvovali Hravé lyžování, Hravé inline atd.

3. Přihlášení dítěte

3.1 Zadání dítěte, které se již účastnilo jiného kurzu. 

Toto dítě je již vedeno v evidence, tudíž vedeno ve Správě dětí. Stačí kliknout na Upravit a zkontrolovat veškeré údaje o dítěti, případně provést změnu  a Odeslat. Dále kliknout na Přihlásit dítě, tzn.zvolit výkonnost malého lyžaře a případně označit požadavek na zapůjčení lyžařského vybavení. Odeslat. (Tyto údaje a požadavky můžete měnit až do 3 pracovních dnů před konáním kurzu.) Na základě dalšího časového harmonogramu viz. bod 7. Vám budou na email zaslány další informace.

3.2 Zadání nového dítěte do seznamu účastníků. Kliknutím na tlačítko Přidat dítě se Vám otevře přihlašovací formulář. Podstatným parametrem je volba školy. Po vyplnění formuláře potvrďte tlačítkem Odeslat.

3.3 Chybné zadání školy. POZOR! Pokud rodič zvolí u dítěte špatnou školku a přihlásí dítě na kurz pomocí odkazu Přihlásit na kurz – musí dítě z kurzu nejprve odhlásit. (odkaz Zobrazit přihlášku napravo vedle dítěte v seznamu dětí > kliknout na tlačítko Odhlásit dítě z kurzu) a až poté změnit údaj u dítěte.

3.4 Přihlášení dítěte jako náhradník.Pokud se Vám zobrazuje tlačítko s nápisem Přihlásit jako náhradník – systém  Vám sděluje, že kapacita obsazenosti pro Vaši školu  byla již překročena. Přesto potvrďte Váš zájem, aby dítě bylo zařazeno v seznamu náhradníků (fluktuace způsobená nemocností či nezájmem o přiřazený termín je veliká!) V případě změny stavu Vás bude systém obratem informovat o volné pozici.

4. Legenda u jména dítěte. Pokud na konci řádku u dítěte svítí Zobrazit přihlášku – znamená to, že dítě je momentálně vedeno v  pozici účastníka nebo náhradníka. Svítí-li nápis Přihlásit dítě – znamená to, že dítě je zaevidováno v systému, ale není na aktuální kurzu přihlášeno.

5. Změny v údajích. Veškeré zásahy lze provádět až do 3 pracovních dnů před konáním kurzu a to buď kliknutím na ikonu Upravit či  Zobrazit přihlášku>Upravit přihlášku. Žádáme Vás tímto především o aktualizaci vývoje výkonnosti malého lyžaře, která se může do doby konání kurzu změnit. Na nahlášení změny koordinátorovi v den odjezdu nemůžeme brát zřetel.

6. Odhlášení ze systému. V pravém horním rohu naleznete odkaz Odhlásit, pro bezpečné odhlášení ze systému, abyste zabránili vniknutní třetí osoby.

7. Obecné informace

7.1. Další informace obdržíte včas emailem. Dle časové posloupnosti přípravy kurzu Vám budou postupně zaslány následující zprávy:

Termín kurzu pro Vaši školu

Výzva k úhradě kurzovného

Informace k odjezdu včetně žádosti o aktualizace údajů (7 dní před konáním Vašeho kurzu)

7.2. Pedagog i Organizátor mají dle interní dohody právo rozhodnout o účasti dítěte z důvodu nesplnění Všeobecných podmínek kurzu Hravé lyžování, převyšující kapacity na úkor předškolních dětí, apod.

Můžete sdílet: