Návod pedagog

PEDAGOG NOVÝ: Pedagog, který ještě s rezervačním systémem „Předškolního sportu“ nemá zkušenosti.
PEDAGOG POKROČILÝ: Pedagog, který má již zkušenosti s rezervačním systémem „Předškolního sportu“

 

PEDAGOG NOVÝ

Jste-li u nás poprvé, kontaktujte Organizátora z důvodu zavedení Vaší školy do on-line rezervačního systému. Tento přístup slouží pouze Vám v pozici PEDAGOG! Rodič se přihlašuje sám za sebe pomocí své vlastní emailové adresy.

1. Registrace

1.1. Na emailovou adresu určenou vedením Vaší školy Vám bude následně zaslán aktivační kód společně s odkazem na přihlášení. Stačí kliknout na link prihlaseni.hravelyzovani.cz v textu.

1.2. Nebo na stránkách www.hravelyzovani.cz klikněte na tlačítko Hravé lyžování on-line registrace. V levé polovině stránky věnujte pozornost Přihlášení. (pravá strana je určena pro první přihlášení rodiče!). Zadejte zde emailovou adresu určenou vedením školy a zahlášenou Organizátorovi. Následně použijte autorizační kód, který Vám byl zaslán.

2. Zobrazila se Vám Administrativa Hravého lyžování s přímým pohledem do kompletní Správy dětí. Nyní doporučujeme postupovat od zadního sloupce.

3. Moje údaje. Zde můžete  upravit údaje, včetně hesla a změny uložit.

4. Správa školy. Zde máte možnost upravit základní údaje týkající se Vaší školy a změny uložit.

 5. Děti – Správa dětí. Zde můžete sledovat abecedně seřazený seznam VŠECH ZÁJEMCŮ O JAKÝKOLI KURZ společnosti Předškolní sport s.r.o. z Vaší MŠ/ZŠ. To znamená, že jsou zde v evidence jména všech dětí, které kdy absolvovali kurzy Hravé lyžování, Hravé inline atd. Na tomto místě ještě nejsou děti rozděleny dle statusu: přihlášený/ náhradník/ odhlášen. (Tento kompletní přehled naleznete v Detailu kurzu.)

5.1 Zadání dítěte, které se již účastnilo jiného kurzu, do seznamu. Toto dítě je již vedeno v evidence, tudíž vedeno ve Správě dětí. Stačí kliknout na Upravit a zkontrolovat veškeré údaje o dítět, případně provést změnu  a Odeslat. Dále kliknout na Přihlásit dítě, tzn. zvolit výkonnost malého lyžaře a případně označit požadavek na zapůjčení lyžařského vybavení. Odeslat.

 5.2 Zadání nového dítěte do Správy dětí. Nového zájemce o kurzu můžete nahlašovat také Vy, pokud to rodič sám nezvládne. Stačí kliknout na tlačítko Přidat dítě. Po vyplnění formuláře budete informování, že Dítě bylo úspěšně zadáno. (Pozor! V případě, že hlásíté své vlastní dítě a v systému jste již použila svůj osobní mail k přihlášení do pozice Pedagog – neumožní Vám systém zahlásit se v podobě rodiče. Využijte v tomto případě mail jiného rodinného příslušníka.)

5.3 Legenda u jména dítěte. Pokud na konci řádku u dítěte svítí Zobrazit přihlášku – je momentálně veden v  pozici účastníka nebo náhradníka. Svítí-li nápis Přihlásit na kurz – dítě je zaevidováno v systému, ale není na aktuální kurzu přihlášeno. POZOR: pokud ve Správě dětí uchazeče vymažete  – nedá se již  jeho status opět obnovit. Doporučujeme veškeré úpravy provádět v sekci Správa kurzu kliknutím na Přihlášku či Upravit nebo raději oslovit Organizátora.

6Detail kurzu. Systém Vám nyní zobrazí Detail Vašeho kurzu, včetně jeho kapacity určené Organizátorem.  Kliknutí na jméno dítěte se Vám zobrazí kompletní informace o něm.

6.1 Úprava účastníka. Detailu kurzu můžete až do doby 3 pracovních dnů před začátkem kurzu upravovat údaje účastníků. Kliknutí na jméno dítěte se dostanete ke kompletním údajům o dítěti. Případně můžete využít i ikony  Upravit přihlášku, Zobrazit přihlášku. Zde můžete měnit status daného dítěte, včetně jeho odhlášení. V kompetenci pedagoga je i rozhodnutí, kdo z náhradníků bude upřednostněn bez ohledu na datum přihlášení.Nicméně tento úkon může provést pouze Organizátor.

7. Kompletní přehled. Nyní můžete v Detailu kurzu sledovat kompletní seznam přihlášených účastníků včetně legendy informující o statusu účastníka (Přihlášen/ Náhradník/ Odhlášen/Dítě mladší 4 let). Ve spodní části obrazovky pod Ikonou Export se Vám zobrazuje tlačítko pro Tisk. Zde máte možnost vytisknout si aktuální seznam účastník s kompletními informacemi či pracovat s údaji v excelovém programu.

8. Ikonka ÚVOD. Kliknutím na Úvod získáte informace o všech provedených  změnách v aktuálním kurzu, tzn. přihlášení, odhlášení, přidání půjčovny, změny statusů apod.

9. Obecné informace. Dle časové posloupnosti přípravy kurzu budou rodičům postupně zaslány následující emaily:

PEDAGOG POKROČILÝ

Pedagog, který má již zkušenosti s rezervačním systémem (Předškolního sportu) v rámci projektu Hravé lyžování nebo Hravé inline.

1. Na stránkách www.hravelyzovani.cz klikněte na tlačítko Hravé lyžování on-line registrace. V levé polovině stránky věnujte pozornost Přihlášení. (Pravá strana je určena pro prvotní přihlášení rodiče!). Zadejte zde vaši emailovou adresu určenou pro tutu komunikaci a použijte heslo, které znáte z Hravého lyžování. V případě, že jste heslo zapomněli – použijte proklik: Zapomenuté heslo.

2. Zobrazila se Vám Administrativa Hravého lyžování s přímým pohledem do kompletní Správy dětí. Nyní doporučujeme postupovat od zadního sloupce.

3. Moje údaje. Zde můžete  upravit údaje, včetně hesla a změny uložit.

4. Správa školy. Zde máte možnost upravit základní údaje týkající se Vaší školy a změny uložit.

 5. Děti – Správa dětí. Zde můžete sledovat abecedně seřazený seznam VŠECH ZÁJEMCŮ O JAKÝKOLI KURZ společnosti Předškolní sport s.r.o. z Vaší MŠ/ZŠ. To znamená, že jsou zde v evidence jména všech dětí, které kdy absolvovali kurzy Hravé lyžování, Hravé inline atd. Na tomto místě ještě nejsou děti rozděleny dle statusu: přihlášený/ náhradník/ odhlášen. (Tento kompletní přehled naleznete v Detailu kurzu.)

5.1 Zadání dítěte, které se již účastnilo jiného kurzu, do seznamu. Toto dítě je již vedeno v evidence, tudíž vedeno ve Správě dětí. Stačí kliknout na Upravit a zkontrolovat veškeré údaje o dítět, případně provést změnu  a Odeslat. Dále kliknout na Přihlásit dítě, tzn. zvolit výkonnost malého lyžaře a případně označit požadavek na zapůjčení lyžařského vybavení. Odeslat.

 5.2 Zadání nového dítěte do Správy dětí. Nového zájemce o kurzu můžete nahlašovat také Vy, pokud to rodič sám nezvládne. Stačí kliknout na tlačítko Přidat dítě. Po vyplnění formuláře budete informování, že Dítě bylo úspěšně zadáno. (Pozor! V případě, že hlásíté své vlastní dítě a v systému jste již použila svůj osobní mail k přihlášení do pozice Pedagog – neumožní Vám systém zahlásit se v podobě rodiče. Využijte v tomto případě mail jiného rodinného příslušníka.)

5.3 Legenda u jména dítěte. Pokud na konci řádku u dítěte svítí Zobrazit přihlášku – je momentálně veden v  pozici účastníka nebo náhradníka. Svítí-li nápis Přihlásit na kurz – dítě je zaevidováno v systému, ale není na aktuální kurzu přihlášeno. POZOR: pokud ve Správě dětí uchazeče vymažete  – nedá se již  jeho status opět obnovit. Doporučujeme veškeré úpravy provádět v sekci Správa kurzu kliknutím na Přihlášku či Upravit nebo raději oslovit Organizátora.

6. Detail kurzu. Systém Vám nyní zobrazí Detail Vašeho kurzu, včetně jeho kapacity určené Organizátorem.  Kliknutí na jméno dítěte se Vám zobrazí kompletní informace o něm.

6.1 Úprava účastníka. V Detailu kurzu můžete až do doby 3 pracovních dnů před začátkem kurzu upravovat údaje účastníků. Kliknutí na jméno dítěte se dostanete ke kompletním údajům o dítěti. Případně můžete využít i ikony  Upravit přihlášku, Zobrazit přihlášku. Zde můžete měnit status daného dítěte, včetně jeho odhlášení. V kompetenci pedagoga je i rozhodnutí, kdo z náhradníků bude upřednostněn bez ohledu na datum přihlášení.Nicméně tento úkon může provést pouze Organizátor.

7. Kompletní přehled. Nyní můžete v Detailu kurzu sledovat kompletní seznam přihlášených účastníků včetně legendy informující o statusu účastníka (Přihlášen/ Náhradník/ Odhlášen/Dítě mladší 4 let). Ve spodní části obrazovky pod Ikonou Export se Vám zobrazuje tlačítko pro Tisk. Zde máte možnost vytisknout si aktuální seznam účastník s kompletními informacemi či pracovat s údaji v excelovém programu.

8. Ikonka ÚVOD. Kliknutím na Úvod získáte informace o všech provedených  změnách v aktuálním kurzu, tzn. přihlášení, odhlášení, přidání půjčovny, změny statusů apod.

9. Obecné informace. Dle časové posloupnosti přípravy kurzu budou rodičům postupně zaslány následující emaily:

Termín kurzu pro Vaši školu

Výzva k úhradě kurzovného

Informace k odjezdu včetně žádosti o aktualizace údajů (7 dní před konáním Vašeho kurzu).

 

 

Můžete sdílet: