HRAVÝ TENIS V DOBŘICHOVICÍCH – od září 2020!!!

Abychom s krásou a kouzlem tenisu mohli seznámit i ty nejmenší, tímto sportem doposud nepolíbené nadšence, rozhodli jsme se ve spolupráci s tenisovou školou MS GEM Dobřichovice nově otevřít Hravý tenis.

Jejich cílem bude děti herní formou seznámit se základy tenisových dovedností a zároveň je uchránit všech průvodních negativních jevů, které se běžně s náročným tréninkovým procesem pojí. Děti si tak pohodlně a s pozitivními pocity „přičichnou“ k tenisu a to bez jakéhokoliv stresu či drilu. Rodičům mimo jiné odpadají jakékoliv starosti spojené se sháněním sportovního vybavení – vše potřebné zajistíme my.

PRO KOHO?

Kroužek je určen pro malé sportovce ve věku 5 – 10 let. Bude se jednat o formu skupinové, zážitkově vedené výuky s kapacitou 15 míst.

 

KDY A KDE?

Kroužek bude po dobu 10 týdnů probíhat každou středuareálu Sokola Dobřichovice v časech: 15.00 – 16.00 hod. (5 – 7 let a 8 – 10 let).

                                                                                                                                                  

ZA KOLIK?

Právě teď nabízíme kroužek za akční cenu 3.400,- / 17 týdnů a zahrnuje veškeré potřebné vybavení, trenéry, pojištění a další věci s kroužkem spojené.

Těšíme se na vás a na všechnu tu radost z pohybu!

Pavla spol.

Hravý tenis.

Můžete sdílet: