HRAVÝ TENIS V DOBŘICHOVICÍCH – od září 2020/ v červnu rozešleme zaktualizované podklady

Abychom s krásou a kouzlem tenisu mohli seznámit i ty nejmenší, tímto sportem doposud nepolíbené nadšence, rozhodli jsme se ve spolupráci s tenisovou školou MS GEM Dobřichovice nově otevřít kurzy Hravého tenisu!

Jejich cílem bude děti herní formou seznámit se základy tenisových dovedností a zároveň je uchránit všech průvodních negativních jevů, které se běžně s náročným tréninkovým procesem pojí. Děti si tak pohodlně a s pozitivními pocity „přičichnou“ k tenisu a to bez jakéhokoliv stresu či drilu. Rodičům mimo jiné odpadají jakékoliv starosti spojené se sháněním sportovního vybavení – vše potřebné zajistíme my.

PRO KOHO?

Kroužek je určen pro malé sportovce ve věku 5 – 10 let. Bude se jednat o formu skupinové, zážitkově vedené výuky s kapacitou 15 míst.

 

KDY A KDE?

Kroužek bude po dobu 10 týdnů probíhat každou středuareálu Sokola Dobřichovice v časech: 14 – 15 hod. (5 – 7 let) a 15 – 16 hod. (8 – 10 let).

                                                                                                                                                  

ZA KOLIK?

Právě teď nabízíme kroužek za akční cenu 1950,- / 10 lekcí a zahrnuje veškeré potřebné vybavení, trenéry, pojištění a další věci s kroužkem spojené.

Těšíme se na vás a na všechnu tu radost z pohybu!

Pavla spol.

Aktuální leták

Můžete sdílet: