Smutná zpráva o Monínci

Vážení rodiče, pedagogové, přátelé, kamarádi a budoucí mladí lyžaři,

zdraví Vás Pavla.

Již sedm let organizujeme projekt „Předškolnísport.cz“, jehož nedílnou a hlavní součástí je Hravé lyžování, které má základnu ve Ski areálu Chotouň, Jílové u Prahy.

Regionální poptávka nás motivovala rozšířit naše služby i do dalších lyžařských středisek mimo oblast Prahy a okolí.

Úspěšně jsme náš projekt „rozjeli“ i v regionu Příbram, Tábor, Písek prostřednictvím Ski areálu Monínec, kde jsme šest let spolupracovali s lyžařskou školou pod vedením rodiny Jirsových.

Tento areál nám polohou, servisem, zasněžováním a vstřícností velice vyhovoval. Díky tomu jsme rozšířili nabídku a získali široké portfólio mladých lyžařů z tohoto nového regionu.

Bohužel vedení nové lyžařské školy pana Macha nastavilo natolik nevýhodné podmínky pro Předškolní sport s.r.o., které z našeho pohledu nejsou akceptovatelné. „Trošku“ nás mrzí způsob ukončení naší vzájemné spolupráce, ale na druhou stranu chápeme postoj nových provozovatelů lyžařské školy.

Naši snahou je získat nový areál pro tento region, popřípadě nasměrovat Vás do našeho domovského areálu Ski areálu Chotouň, který by se měl v sezóně 2020 rozšířit.

Ráda bych připomněla, že naše činnost se netýká jen zimních měsíců, ale organizujeme podobné projekty během celého roku, které nejsou natolik závislé na přírodních podmínkách, jako je např. zasněžování:  Hravá atletika, Hravé léto, Hravé inline.

Nebráníme se jakýmkoli jiným nápadům pro „zušlechťování“ dětí předškolního i školního věku.

 

Můžete sdílet: