• Uvažujete o tom, že Vaše dítě potřebuje rozšířit svou představu o sportovních aktivitách?
  • Obáváte se, že jako rodič nebudete mít dostatečnou autoritu?
  • Trápí Vás nedostatek času, nejistota vlastních zkušeností a především možná nečekaně omezené množství trpělivosti?!?
  • Rádi Vám pomůžeme!
  • Z vlastní zkušenosti víme, že spolehnout se v tuto chvíli na pomoc specialistů je nejpřínosnější řešení pro všechny zúčastněné!
  • Čas, který vaše dítě tráví ve školce se dá výborně využít.

     Těšíme se na vás, Pavla Novotná se svým týmem.

 

Už šestou sezónu pro Vás organizujeme projekt “Hravé lyžování” ve spolupráci s Vaší mateřskou školouVycházíme z osvědčeného modelu  5- denního výjezdového lyžařského kurzu pro děti od 4 let, který nám v minulých sezónách  přinesl velký úspěch a především spoustu spokojených malých lyžařů. Lyžujeme ve Ski areálu Chotouň, Jílové u Prahy a ve Ski areálu Monínec a Ski areálu Kvasejovice.

NABÍZÍME  JARO 2018 (květen – červen) :

Hravé inlineJízda na inline bruslích patří mezi žádané pohybové aktivity. Naučit se na inline bruslích není snadé pro dospělého ani pro dítě. Ovšem v kolektivu kamarádů za pomoci kvalifikovaných instruktorů to bude určitě snazší! Naší snahou je zábavnou formou naučit děti pracovat s rovnováhou, zastavit a zatáčet v závislosti na jejich vlastní bruslařské úrovni. Více info na www.hraveinline.cz.

PŘIPRAVUJEME  LÉTO 2018 :

Hravé létoAnimačně laděné 5-ti denní pobyty (příměstské tábory) pro děti od 5 let i jejich starší sourozence, včetně každodenní dopravy. Sportovně-tématické bloky v době prázdnin, kdy jsou školky a školy uzavřené. Brzy se dozvíte více na www.hraveleto.cz, které pro vás připravujeme.

 

 ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU

Print Friendly