Lyžujeme v těchto areálech:

Ski areál Chotouň: Lyžařské středisko se nachází v těsné blízkosti Jílového u Prahy. Vzhledem k této lokalitě probíhá cesta obvykle po suchých silnicích bez sněhových závějí. Areál má vybudován vysoce výkonný zasněžovací systém. K dispozici jsou 3 vleky: dva paralelní typu “POMA” s teleskopickými unašeči a dětský vlek s nízkým vedením lana. Všechny vleky mají plynulou regulaci rychlosti, což umožňuje pohodlný nástup i nejmenším lyžařům!! Pro převlékání, přezutí a odpočinek jsou nachystány kryté vyhřívané prostory. Tuto oblast doporučujeme pro okresy: Praha, Praha východ, Praha západ, Benešov

Odkaz na www areálu

Mapa

Ski areál Monínec: Sportovní areál v oblasti zvaná Čeká Sibiř se nachází blízkosti obce Jetřichovice. Areál má vybudován vysoce výkonný zasněžovací system. K dispozici  je dětská sjezdovku v Relax Ski parku s pojízdným kobercem o délce téměř 100 metrů společně s příjemným zpestřením pro děti  ve formě tubingu. Velká sjezdovka o délce 1,2 km se čtyřsedačkovou lanovkou  je pravidelně upravovaná dvěma rolbami. V horní části této sjezdovky zvyšuje komfort lyžování 600 m dlouhá dvoukotva. Pro převlékání, přezutí a odpočinek jsou nachystány kryté vyhřívané prostory. Tuto oblast doporučujeme pro okresy:  Benešov, Příbram, Tábor, Písek.

Odkaz na www areálu

Mapa

Ski areál Kvasejovice: Lyžařský areál ve Středočeském kraji nazývaný také Zimním bojištěm Vítkovců, který  leží na Sedlecko-Prčicku s nádherným výhledem na údolí Českého Meránu. K dispozice je dětský areálek s pojízdným kobercem a velká sjezdovka s dvěma vleky.Tuto oblast doporučujeme pro: Středočeský a Jihočeský kraj, zejména z oblastí Příbram, Benešov, Tábor, Písek.

Odkaz na www areálu

Mapa

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU

Print Friendly